Müükapartment
2-room apartment in Kerava
19 799 €
495 €/m²
Vaihdekatu 2, Kerava
2
Toad kokku
40 m²
Elamispind
Ehitusaasta2010
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Vaihdekatu 2, Kerava
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,6 km25 minLennujaam
11 km30 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
5 km14 minRaamatukogu
1,7 km27 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,4 km22 minToidupood
300 m5 minRestoran
500 m8 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
1,6 km25 minHaigla
2,7 km7 minVeterinaaria
1,6 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
900 m14 minKeskkond
Suurem tee
400 m6 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour