Müükapartment
2h, k, kph / wc, s, et, lasip.
170 900 €
3524 €/m²
Mariankatu 12, Lahti
2
Toad kokku
48.5 m²
Elamispind
Kirjeldus
Valoisa ja tyylikäs kaupunkikoti ydinkeskustassa! Asunto Oy Lahden Aleksanteri on rakennettu 1943 ja täysin peruskorjattu YIT toimesta vuonna 2014. Talossa on säilytetty upeat vanhan talon piirteet kuten holvikaaret porraskäytävässä, leveät kaarevat portaat ja isot ikkunat. Asunto on laadukkaasti saneerattu 4/7 kerroksen saunallinen kaksio. Yhtiön asukkaille on luotu erittäin viihtyisä sisäpiha, j...
Ehitusaasta1943
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Mariankatu 12, Lahti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
700 m11 minLennujaam
81 km3.5hHaridus
Lasteaed
400 m7 minÜlikool
2,6 km7 minRaamatukogu
700 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m4 minRestoran
100 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
0 m1 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
1,1 km17 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour

living room

kitchen

bathroom

other room

balcony

bathroom

other room