Müükapartment
2h + k + kph + vh + las.parv
143 000 €
3143 €/m²
Rapakivenkuja 2, Helsinki
2
Toad kokku
45.5 m²
Elamispind
Kirjeldus
Avara kaksio Pihlajamäessä Tässä toimivapohjaisessa kaksiossa nautit neliöitäkin avarammasta tilan tunnusta, vehreästä ympäristöstä ja mainiosta sijainnista. Keittiö on oma tilansa, jossa L:n muotoinen kalustus tarjoaa mukavasti työskentely- ja säilytystilaa sekä kattavan varustelun, johon lukeutuu kotikokin unelma - kaasuliesi! Tilavaan olohuoneeseen on helppo asetella omannäköinen kalustus ja...
Ehitusaasta1964
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Rapakivenkuja 2, Helsinki
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
500 m7 minMetroopeatus
4 km12 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
1000 m16 minRaamatukogu
1,2 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
500 m8 minRestoran
100 m2 minPank
1,4 km21 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
800 m12 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
1,7 km27 minKeskkond
Suurem tee
3 km9 minRaudtee
400 m7 minPhoto Tour