Müükapartment
2-room apartment in Espoo
240 900 €
5668 €/m²
Marinportti 5, Espoo
2
Toad kokku
42.5 m²
Elamispind
Ehitusaasta2020
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Marinportti 5, Espoo
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
4 km10 minMetroopeatus
600 m10 minLennujaam
22 km58 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
11 km29 minRaamatukogu
1,4 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,2 km18 minToidupood
400 m6 minRestoran
200 m4 minPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
600 m10 minHaigla
2,1 km6 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
400 m6 minKeskkond
Raudtee
4 km10 minPhoto Tour