Müükapartment
2h + k + kh + p
39 000 €
629 €/m²
Paasikivenkatu 26, Kankaanpää
2
Toad kokku
62 m²
Elamispind
Kirjeldus
Tilava 62 m2 kaksio hyvällä paikalla. Valoisa läpitalon asunto. Iso parveke vehreälle takapihan puolelle, käynti olohuoneesta. Yhtiössä uusittu mm. ikkunat ja käyttövesiputket, lämmitysmuotona kaukolämpö. Ylimmän kerroksen rauhallinen asunto.
Ehitusaasta1971
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Paasikivenkatu 26, Kankaanpää
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minLennujaam
76 km3.3hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
47 km2.0hRaamatukogu
300 m5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
3,0 km8 minRestoran
600 m9 minTervishoid
Haigla
1,2 km19 minVeterinaaria
1,9 km29 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
600 m9 minPhoto Tour