Müükapartment
4-room apartment in GR
310 000 €
1409 €/m²
4
Toad kokku
4
Vannitoad
220 m²
Elamispind
Ehitusaasta1950
Korrus0
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
19 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
9 kmÜlikool
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.