Müükapartment
2-room apartment in Javea
1 200 000 €
8108 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
148 m²
Elamispind
148 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
84 kmHaridus
Lasteaed
8 kmÜlikool
10 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria