Müükapartment
2-room apartment in Leiria
675 000 €
3409 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
198 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
109 kmHaridus
LähedalRand
18 kmKeskkond