Müükapartment
2-room apartment in Èze
460 000 €
10 222 €/m²
2
Toad kokku
45 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
4 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
3 kmVaba aeg ja loodus