Müükapartment
2-room apartment in Verona
459 000 €
6851 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
67 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
8 kmHaridus