Üürapartment
2-room apartment in Helsingborg
8755 SEK / kuus
199 SEK/m²
Kronovallsgatan 12
2
Toad kokku
44 m²
Elamispind
Korrus2
Lisaomadused
Linnaavaade
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: qasa.com
Asukoht
Kronovallsgatan 12
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
300 m5 minLennujaam
46 km2hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
200 m3 minRestoran
0 m1 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
700 m11 minHaigla
400 m7 minVeterinaaria
2,8 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
500 m8 minKeskkond
Suurem tee
2,1 km5 minRaudtee
100 m2 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 2. mai 2026 | 8823 SEK | 201 SEK / m² | Algne |
| 2. mai 2026 | 8941 SEK | 203 SEK / m² | +1.3% |
| 2. mai 2026 | 8753 SEK | 199 SEK / m² | -2.1% |