Müükapartment
2-room apartment in Helsinki
169 000 €
3159 €/m²
Vanha Tapanilantie 7, Helsinki
2
Toad kokku
53.5 m²
Elamispind
Ehitusaasta1982
SeisukordHea
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etuovi.com
Asukoht
Vanha Tapanilantie 7, Helsinki
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,3 km20 minMetroopeatus
6 km14 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
1,8 km29 minRaamatukogu
1,1 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
800 m12 minRestoran
400 m6 minPank
1,2 km19 minTervishoid
Apteek
1,2 km18 minArst
700 m11 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
900 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
1,0 km16 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour