Müükapartment
2-bedroom apartment in Casares
543 000 €
5967 €/m²
2
Magamistoad
2
Vannitoad
91 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
23 kmLennujaam
84 kmHaridus
Lasteaed
3 kmÜlikool
25 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalKeskkond
Suurem tee
LähedalPhoto Tour