Müükapartment
2-bedroom apartment in Moncarapacho e Fuzeta
695 000 €
5744 €/m²
2
Magamistoad
2
Vannitoad
121 m²
Elamispind
196 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
3 kmKeskkond