Müükapartment
2-Bedroom Flat with Terrace in Alhaurín el Grande
170 000 €
2576 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
66 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom flat, located in the centre of Alhaurín el Grande, features a south-facing orientation and a 66 m² built area with abundant natural light. It includes a terrace with views towards the Sierra, a fully equipped kitchen, and a luminous living room. The property is situated near shops, restaurants, and schools, and is on the second floor without an elevator.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
99 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
7 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
9 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.