Müükapartment
2-Bedroom Flat with East View in La Luz
204 000 €
4080 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Ida
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom flat is located on the first floor without an elevator. The property features a welcoming living room, a functional kitchen, and is situated on the Carretera de Cádiz with an east orientation. It is in a good condition and benefits from excellent location, surrounded by amenities such as supermarkets, public transport, shops, schools, and leisure areas.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
79 kmHaridus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.