Müükapartment
2-Bedroom Flat in Montmartre, Paris
389 000 €
11 788 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
33 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom flat is located on the top floor of a historic building in Montmartre, Paris, with an elevator to the fifth floor. The property includes an entrance, kitchen, living room, bedroom, bathroom, and a separate WC. It is situated in the heart of Montmartre, an iconic area of Paris, with ongoing communal refurbishments.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus6
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.