Müükapartment
2-Bedroom Apartment with Terrace in Bruges
275 000 €
3161 €/m²
Katelijnevest 1 - 001, 8000 Brugge
2
Magamistoad
1
Vannitoad
87 m²
Elamispind
30 m²
Terrass
Kirjeldus
This ground-floor, two-bedroom apartment features a spacious 30 m² terrace and is located in a unique position at Katelijnevest in central Bruges, near Minnewater and the Katelijnepoortbrug. The property includes a modernised kitchen, a renovated bathroom with a double washbasin, and a storage area with washing machine connection. It offers a good view of the green fortifications and has a practic...
Ehitusaasta1986
SeisukordHea
Korrus0
KüteGaas
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
298 kWh/m²/yrC
Class C — 298 kWh/m²/yr
Asukoht
Katelijnevest 1 - 001, 8000 Brugge
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
900 m14 minLennujaam
70 km3.0hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
700 m10 minRaamatukogu
1,2 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
0 m1 minRestoran
0 m1 minPank
800 m13 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
500 m8 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
9 km23 minKeskkond
Suurem tee
4 km10 minRaudtee
700 m10 minPhoto Tour

Asukoht
Katelijnevest 1 - 001, 8000 Brugge
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.