Müükapartment
2-Bedroom Apartment with Central Location in City Centre
268 000 €
3829 €/m²
Pelikaanstraat 38, 1000 Brussel
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the fifth floor, offering a well-lit space with a central city location. It features double glazing and is in good condition, with an EPC score of D. The building includes a communal laundry room, and the apartment is within a five-minute walk of Place De Brouckère, with convenient access to metro, bus, and train services.
Ehitusaasta2008
SeisukordHea
Korrus5 / 8
KüteElekter
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
209 kWh/m²/yrD
Class D — 209 kWh/m²/yr
Asukoht
Pelikaanstraat 38, 1000 Brussel
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
700 m11 minMetroopeatus
300 m4 minLennujaam
8 km21 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minAlgkool
500 m7 minKeskkool
200 m3 minÜlikool
500 m8 minRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
0 m1 minRestoran
100 m2 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
100 m2 minHaigla
400 m7 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
18 km47 minKeskkond
Raudtee
400 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.