Müükhouse
19th Century Manor with Garden in Dordogne
498 000 €
2490 €/m²
9
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
200 m²
Elamispind
2100 m²
Krunt
2100 m²
Aed
Kirjeldus
This nine-room, three-bedroom manor house, dating from the early 19th century, is set on a 2,100 m² garden with views of the countryside and village. The property features beautiful original elements such as terracotta tiles, parquet flooring, and several ornate fireplaces. It includes a ground floor with an entrance hall, a first floor with a living room, offices, two bedrooms, a bathroom, and a...
Energiaklass
271 kWh/m²/yrF
Class F — 271 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
85 kg CO²/m²/yrF
Class F — 85 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
4 kmRaudteejaam
4 kmLennujaam
11 kmHaridus
Lasteaed
5 kmAlgkool
7 kmKeskkool
6 kmÜlikool
37 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
4 kmPank
6 kmTervishoid
Apteek
5 kmArst
8 kmHaigla
13 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.