Müükhouse
19th-Century Manor in Vernantes
219 900 €
1195 €/m²
9
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
184 m²
Elamispind
2820 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This 19th-century manor, located in the heart of Vernantes, offers four bedrooms and one bathroom. The property features a detached, arable plot of approximately 650 m², alongside a private garden and a 15 m² terrace. It includes a main house with historical charm, such as parquet floors and fireplaces, and a separate outbuilding with additional potential for development.
Ehitusaasta1800
SeisukordRahuldav
OmandTäis
Korrust2
Energiaklass
394 kWh/m²/yrF
Class F — 394 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
60 kg CO²/m²/yrE
Class E — 60 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
127 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
12 kmÜlikool
17 kmRaamatukogu
9 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
18 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
16 kmPhoto Tour

garden

19th-Century Manor in Vernantes
219 900 €
1195 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cimm Immobilier LONGUE JUMELLES