Müükhouse
1990s House with Garden in Rezé Blordière
290 000 €
2900 €/m²
5
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
226 m²
Krunt
Edel
Suund
Kirjeldus
This five-room house features three bedrooms, a garage, and a charming garden. The property includes a south-west facing living room, a veranda, and a kitchen. It is located near the Sèvre river and local amenities, with convenient bus access.
Ehitusaasta1987
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrust2
KüteGaas
Turvalisus24/7
Energiaklass
212 kWh/m²/yrD
Class D — 212 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
32 kg CO²/m²/yrD
Class D — 32 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
4 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
7 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
5 kmRaudtee

kitchen
1990s House with Garden in Rezé Blordière
290 000 €
2900 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
NESTENN Nantes Tortière - NESTENN Rezé
Viide: 39314060
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 2. jaan 2026 | 310 000 € | — | Algne |
| 30. jaan 2026 | 300 000 € | — | -3.2% |
| 8. apr 2026 | 299 500 € | — | -0.2% |
| 23. apr 2026 | 290 000 € | — | -3.2% |