Müükhouse
1980s House with Terrace in Odos
234 900 €
2326 €/m²
4
Toad kokku
101 m²
Elamispind
315 m²
Krunt
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom house features a fitted and equipped kitchen, a bright living room with a fireplace, and two separate WC. The property includes a terrace and a garden, situated in a quiet neighbourhood of Odos with easy access to local schools and bus stops.
Ehitusaasta1977
SeisukordHea
OmandTäis
Korrust2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
42 kmHaridus
LähedalRand
8 kmKeskkond

living room
1980s House with Terrace in Odos
234 900 €
2326 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Era Anglade Immobilier
Viide: 4184
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 28. veebr 2026 | 244 900 € | 2425 € / m² | Algne |
| 8. apr 2026 | 239 900 € | 2375 € / m² | -2.0% |
| 23. apr 2026 | 234 900 € | 2326 € / m² | -2.1% |