Müükhouse
1970s House with Pool and Balcony in Plessis-Robinson
790 000 €
6077 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
130 m²
Elamispind
316 m²
Krunt
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This five-bedroom house, with two bathrooms and two additional shower rooms, features a south-facing living room of 37 m² and a balcony-terrace with a view. The property includes a private garden, a 316 m² outdoor space, and an outdoor jacuzzi with direct access to an external pool. Located on the slopes of Plessis-Robinson, it is near Etang Colbert and Bois de la Garenne, with the T6 tramway a sh...
Ehitusaasta1971
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
4 kmLennujaam
8 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
3 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.