Müükhouse
1970s House with Garden in Peronnas
234 000 €
2889 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
81 m²
Elamispind
748 m²
Krunt
700 m²
Aed
Kirjeldus
This house, approximately 81 m², features three bedrooms, a bathroom, and a separate kitchen. It includes a large, bright living room with a balcony, and a spacious, maintained garden of about 700 m². A substantial basement with a garage offers additional storage or parking space. Some refreshment works are recommended.
Ehitusaasta1970
Energiaklass
246 kWh/m²/yrD
Class D — 246 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
9 kg CO²/m²/yrB
Class B — 9 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
49 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
25 kmPank
LähedalRand
4 kmKeskkond

dining room
1970s House with Garden in Peronnas
234 000 €
2889 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1644849
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.