Müükhouse
1930s House with Terrace in Houilles
549 000 €
4323 €/m²
7
Toad kokku
5
Magamistoad
2
Vannitoad
127 m²
Elamispind
398 m²
Krunt
2
Parkimiskohad
Kirjeldus
This seven-room house features five bedrooms and two bathrooms. The property includes a 50 m² living space with a kitchen, dining area, and a 22 m² partial basement. It offers a covered terrace and garden, with parking for two vehicles.
Ehitusaasta1930
SeisukordHea
OmandTäis
KüteSoojuspump
Turvalisus24/7
Energiaklass
90 kWh/m²/yrB
Class B — 90 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
5 kmLennujaam
24 kmHaridus
LähedalRand
7 kmKeskkond

attic
1930s House with Terrace in Houilles
549 000 €
4323 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
My Property
Viide: 132347825
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 1. märts 2026 | 599 000 € | 4717 € / m² | Algne |
| 23. apr 2026 | 549 000 € | 4323 € / m² | -8.3% |