Müükhouse
1930s House with Garden in Bergerac Centre
233 000 €
1641 €/m²
5
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
142 m²
Elamispind
1000 m²
Krunt
1000 m²
Aed
Kirjeldus
This four-bedroom house, located close to the centre of Bergerac, features a complete basement and a charming 1930s character. The property includes a private, 1000 m² garden, a garage with an adjoining workshop, and a balcony. The ground floor offers a living room, dining room, kitchen, a bedroom, and a bathroom with WC, while the upper floor has three bedrooms, including a double room with space...
Ehitusaasta1930
Energiaklass
304 kWh/m²/yrE
Class E — 304 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
49 kg CO²/m²/yrD
Class D — 49 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
3 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
42 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
LähedalVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

bathroom
1930s House with Garden in Bergerac Centre
233 000 €
1641 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Cyrano Immobilier
Viide: 1968
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.