Müükapartment
1900s Flat with Courtyard View in Blois-Vienne
50 000 €
1724 €/m²
2
Toad kokku
1
Vannitoad
29 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom, one-bathroom flat is situated on the first floor of a 1900s building with two levels. The property features a courtyard view and is located in the sought-after Blois-Vienne district. It benefits from easy access to public transport, with the Alliés bus stop nearby.
Ehitusaasta1900
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
145 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
17 kmRaamatukogu
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.