Müükhouse
17th Century House with Pool in Vertou
2 520 000 €
11 351 €/m²
7
Toad kokku
4
Magamistoad
4
Vannitoad
222 m²
Elamispind
37 m²
Krunt
37 m²
Terrass
Kirjeldus
This seven-bedroom, luxury house, originally constructed in 1650, is located in Vertou. The property, renovated in 2016, features a south-facing layout with a 37 m² pool and a fireplace. It offers generous volumes and spectacular greenbelt views, combining historical charm with modern comfort.
Ehitusaasta1650
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

land plot

land plot
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.