Üürapartment
1-room apartment in Sollentuna
7287 SEK / kuus
291 SEK/m²
Attundagränd 3
1
Toad kokku
25 m²
Elamispind
Korrus5
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: qasa.com
Asukoht
Attundagränd 3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
8 km21 minRaudteejaam
100 m2 minMetroopeatus
2,3 km6 minLennujaam
7 km19 minHaridus
Lasteaed
200 m2 minKeskkool
12 km31 minÜlikool
2,5 km6 minRaamatukogu
300 m4 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m2 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
200 m3 minHaigla
500 m7 minVeterinaaria
2,0 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
800 m12 minKeskkond
Raudtee
100 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 3. mai 2026 | 7287 SEK | 291 SEK / m² | Algne |
| 16. mai 2026 | 7318 SEK | 293 SEK / m² | +0.4% |
| 17. mai 2026 | 7287 SEK | 291 SEK / m² | -0.4% |