Müükapartment
1 bedroom luxury Apartment for sale in Le Cannet, French Riviera - 132427671 - LuxuryEstate.com
580 000 €
8169 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
71 m²
Elamispind
Kirjeldus
In a prestigious residence with a swimming pool, tennis court, and concierge, this magnificent 2-room apartment of over 70 sqm (70.50 sqm Carrez Law) offers a bright, dual-aspect layout and absolute tranquility with unobstructed views all the way to the sea. The spacious living/dining/kitchen area of nearly 40 sqm opens onto an east/south-facing terrace of over 13 sqm. The master bedroom feature...
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: luxuryestate.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
LähedalRand
3 kmKeskkond