Müükapartment
1-Bedroom Flat in Cerro-Amate, Sevilla
46 000 €
920 €/m²
1
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom flat, built in 1960, is located in the Cerro-Amate district of Sevilla. The property, which is 50 m², is situated in an exterior position and requires renovation. It is well-connected by road (A-4) and public transport, with proximity to various services and green spaces such as Parque Los Pajaritos.
Ehitusaasta1960
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
Suurem tee
5 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.