Müükapartment
1-Bedroom Apartment with Terrace in Ansoáin
219 000 €
4056 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
54 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom apartment, built in 2008, features a combined living and kitchen area with access to a terrace. It includes a full bathroom, individual gas heating, and a parking space with a storage unit. Located on a pedestrian street in Ansoáin, the property offers a tranquil setting with nearby amenities and easy access to Pamplona.
Ehitusaasta2008
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.