Müükapartment
1-Bedroom Apartment in Les Corts, Barcelona
23 700 €
296 €/m²
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
80 m²
Elamispind
Kirjeldus
This one-bedroom apartment is located in the Les Corts district of Barcelona, offering convenient access to major thoroughfares such as Avinguda Diagonal and Gran Via de Carles III. The area is well-connected with multiple public transport options, including metro lines L3 Les Corts and L5 Badal, and is close to the Sants train station. The apartment is in good condition and situated near amenitie...
SeisukordHea
OmandKaasomand
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
LähedalRand
5 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.