Müükapartment
1-Bed Apartment with Garden in Grobbendonk
199 000 €
3685 €/m²
Herentalsesteenweg 59 008
1
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
54 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom apartment, built in 2013, offers 54 m² of living space with a separate bedroom and a functional bathroom featuring a shower. The property benefits from natural light and is situated in a 2-hectare green area with views of nature or the river. It includes a private parking space and is located in a quiet residential area with easy access to local amenities.
Ehitusaasta2013
Energiaklass
149 kWh/m²/yrB
Class B — 149 kWh/m²/yr
Asukoht
Herentalsesteenweg 59 008
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,6 km25 minLennujaam
34 km1.5hHaridus
Lasteaed
2,4 km6 minKeskkool
24 km1.1hÜlikool
2,6 km7 minRaamatukogu
2,5 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,7 km27 minToidupood
1,6 km25 minRestoran
400 m6 minPank
1,8 km28 minTervishoid
Apteek
1,7 km27 minArst
1,8 km28 minHaigla
5 km12 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
1,6 km24 minRand
11 km29 minKeskkond
Suurem tee
500 m7 minRaudtee
1,1 km17 minPhoto Tour

Asukoht
Herentalsesteenweg 59 008
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.