Müükapartment
3-room apartment in GR
160 000 €
1600 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
Ehitusaasta2013
Korrus3 / 1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
5 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.