One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaSypnie Nowe

Kinnisvara müügis Sypnie Nowes

Objekte kokku

2

Müügis

2

Mediaanhind

120 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Sypnie Nowes

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Wooden House with Large Plot in Grodzisk
120 000 PLN ≈ 27 856 €

Wooden House with Large Plot in Grodzisk

250 m²6000 m²6000 m²
Morizon Pl
Detached House with Large Garden in Grodzisk, Podlasie
120 000 PLN ≈ 27 797 €

Detached House with Large Garden in Grodzisk, Podlasie

250 m²6000 m²
Gratka Pl
Rohkem tulemusi pole