One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaStalowa Wola

Kinnisvara müügis Stalowa Wolas

Objekte kokku

297

Müügis

271

Üürile

26

Mediaanhind

409 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Stalowa Wolas

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Apartment with City View in Stalowa Wola
558 000 PLN ≈ 129 503 €

Apartment with City View in Stalowa Wola

31165,7 m²24/7
Domiporta Pl
Pilt puudub
359 000 PLN ≈ 83 417 €

Apartment with Terrace in Stalowa Wola

21140 m²
Domiporta PlGratka PlMorizon PlOtodom Pl
Furnished Apartment with Terrace in Stalowa Wola
482 000 PLN ≈ 111 997 €

Furnished Apartment with Terrace in Stalowa Wola

32153,4 m²24/7
Domiporta Pl
Furnished Apartment with Terrace in Stalowa Wola
3000 PLN/ kuus ≈ 697 €

Furnished Apartment with Terrace in Stalowa Wola

349 m²
Otodom Pl
Apartment with Terrace in Stalowa Wola
430 000 PLN ≈ 99 914 €

Apartment with Terrace in Stalowa Wola

2148 m²
Adresowo Pl
9th Floor Apartment with City View in Stalowa Wola
539 000 PLN ≈ 125 120 €

9th Floor Apartment with City View in Stalowa Wola

43070,2 m²24/7
Otodom Pl
Furnished Two-Storey Apartment with Garden in Stalowa Wola
3500 PLN/ kuus ≈ 812 €

Furnished Two-Storey Apartment with Garden in Stalowa Wola

32158,2 m²224/7
Otodom Pl
Apartment with Terrace in Wojska Polskiego
375 000 PLN ≈ 87 012 €

Apartment with Terrace in Wojska Polskiego

42161,9 m²
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Terrace in Stalowa Wola
455 000 PLN ≈ 105 574 €

Apartment with Terrace in Stalowa Wola

3161 m²
Gratka PlMorizon Pl
Furnished Apartment with City View in Ogrody
399 000 PLN ≈ 92 581 €

Furnished Apartment with City View in Ogrody

21144,7 m²24/7
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Terrace in City Centre
320 000 PLN ≈ 74 250 €

Apartment with Terrace in City Centre

32165 m²24/7
Otodom PlMorizon Pl
Apartment with Terrace in City Centre
320 000 PLN ≈ 74 126 €

Apartment with Terrace in City Centre

32165 m²
Gratka Pl
Apartment with Terrace in Stalowa Wola Centre
390 000 PLN ≈ 90 341 €

Apartment with Terrace in Stalowa Wola Centre

4164,5 m²24/7
Morizon PlGratka Pl
Apartment with Terrace in Stalowa Wola
335 000 PLN ≈ 77 621 €

Apartment with Terrace in Stalowa Wola

3164,6 m²
Adresowo Pl
Semi-Detached House with Terrace in Stalowa Wola
1 040 000 PLN ≈ 240 908 €

Semi-Detached House with Terrace in Stalowa Wola

1041144 m²519 m²1
Adresowo PlOtodom Pl
Furnished Apartment with Terrace in Stalowa Wola
1900 PLN/ kuus ≈ 441 €

Furnished Apartment with Terrace in Stalowa Wola

32158 m²
Gratka PlMorizon Pl
House with Garden in Stalowa Wola, Near Forest
720 000 PLN ≈ 167 154 €

House with Garden in Stalowa Wola, Near Forest

544160 m²300 m²1
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Stalowa Wola
672 000 PLN ≈ 156 011 €

Apartment with Balcony in Stalowa Wola

4192 m²
Adresowo Pl
2-Bedroom Apartment in Central Stalowa Wola
1250 PLN/ kuus ≈ 290 €

2-Bedroom Apartment in Central Stalowa Wola

22135 m²
Adresowo Pl
Apartment with Open Kitchen in Stalowa Wola Centre
325 000 PLN ≈ 75 444 €

Apartment with Open Kitchen in Stalowa Wola Centre

22139,3 m²
Morizon PlDomiporta PlGratka Pl
Modernised Apartment with Loggia in Stalowa Wola
409 955 PLN ≈ 95 123 €

Modernised Apartment with Loggia in Stalowa Wola

244,4 m²
Otodom Pl
Apartment with Balcony in Stalowa Wola
245 000 PLN ≈ 56 848 €

Apartment with Balcony in Stalowa Wola

21130 m²
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Two Garages in Stalowa Wola
650 000 PLN ≈ 151 033 €

Detached House with Two Garages in Stalowa Wola

431100 m²330 m²3
Gratka PlMorizon Pl
House with Fireplace and Garden in Suburban Area
1 180 000 PLN ≈ 273 338 €

House with Fireplace and Garden in Suburban Area

51146 m²862 m²
Morizon PlDomiporta PlGratka Pl
Apartment with Balcony on Poniatowskiego Street
1300 PLN/ kuus ≈ 302 €

Apartment with Balcony on Poniatowskiego Street

21138,7 m²24/7
Gratka PlMorizon Pl
Renovated Apartment with Balcony in Stalowa Wola
399 000 PLN ≈ 92 631 €

Renovated Apartment with Balcony in Stalowa Wola

21149 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Stalowa Wola
399 000 PLN ≈ 92 631 €

Apartment with Balcony in Stalowa Wola

32155 m²24/7
Adresowo Pl
Apartment with Loggia in Stalowa Wola
360 000 PLN ≈ 83 500 €

Apartment with Loggia in Stalowa Wola

33153,4 m²
Domiporta Pl
Apartment with Potential in Stalowa Wola Centre
370 000 PLN ≈ 85 244 €

Apartment with Potential in Stalowa Wola Centre

22149,5 m²
Domiporta Pl
Apartment for Renovation with Attic Space in Popiełuszki Street
250 000 PLN ≈ 58 090 €

Apartment for Renovation with Attic Space in Popiełuszki Street

22144,8 m²
Morizon PlDomiporta PlGratka Pl
Apartment with Balcony in Stalowa Wola
320 000 PLN ≈ 73 829 €

Apartment with Balcony in Stalowa Wola

53147,9 m²
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Apartment for Renovation with Garage in Stalowa Wola
265 000 PLN ≈ 61 140 €

Apartment for Renovation with Garage in Stalowa Wola

22145,9 m²124/7
Gratka PlMorizon PlOtodom PlDomiporta Pl
Apartment with Balcony in Stalowa Wola
409 000 PLN ≈ 94 363 €

Apartment with Balcony in Stalowa Wola

32160,9 m²1
Morizon PlOtodom PlGratka PlDomiporta Pl
Apartment with Balcony and East-West Orientation in Stalowa Wola
529 000 PLN ≈ 122 049 €

Apartment with Balcony and East-West Orientation in Stalowa Wola

4157,6 m²
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Apartment with Balcony in Wojska Polskiego 10
349 000 PLN ≈ 80 520 €

Apartment with Balcony in Wojska Polskiego 10

22154,3 m²4 m²
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Apartment with Loggia in Stalowa Wola
482 000 PLN ≈ 111 205 €

Apartment with Loggia in Stalowa Wola

4169,8 m²24/7
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl

Teised piirkonnad

Varssavi37 280
Kraków23 684
Wrocław14 200
Gdańsk9537
Łódź8879
Poznań7770
Katowice5606
Rzeszów5402
Bydgoszcz5184
Gdynia4417
Szczecin3899
Lublin3794
Kielce2817
Białystok2688
Częstochowa2455
Bielsko-Biała1800
Toruń1641
Gliwice1462
Radom1462
Opole1450
Olsztyn1427
Zielona Góra1382
Kołobrzeg1351
Bytom1284
Sosnowiec1195
Zabrze1077
Gorzów Wielkopolski987
Legnica908
R
Rumia892
Tarnów854