One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaSoest

Kinnisvara müügis Soestis

Objekte kokku

81

Müügis

71

Üürile

10

Mediaanhind

562,5 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Soestis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden View in Soestdijk/'t Hart
589 000 €

House with Garden View in Soestdijk/'t Hart

43179 m²375 m²2
Funda
House with Terrace and Solar Panels in Soest-Zuid
619 000 €

House with Terrace and Solar Panels in Soest-Zuid

541114 m²172 m²94 m²
Funda
Apartment with City View in Soest
350 000 €

Apartment with City View in Soest

43190 m²1
Huislijn
Historic House with Garden View in Soest
550 000 €

Historic House with Garden View in Soest

431123 m²330 m²
FundaHuislijn
Furnished House with Garden View in Kamperfoeliestraat
550 000 €

Furnished House with Garden View in Kamperfoeliestraat

541114 m²267 m²90 m²
Funda
House with Garden View in Soestdijk
840 000 €

House with Garden View in Soestdijk

541127 m²362 m²1
Funda
Architectural House with Garden View in Soest-Zuid
1 850 000 €

Architectural House with Garden View in Soest-Zuid

962335 m²598 m²2
Funda
Apartment with Terrace in Soest-Zuid
600 000 €

Apartment with Terrace in Soest-Zuid

321113 m²18 m²
Funda
Maisonnette with Three Levels in Boerenstreek, Soest
469 000 €

Maisonnette with Three Levels in Boerenstreek, Soest

541362 m²
Funda
Apartment with Balcony in Soest
235 000 €

Apartment with Balcony in Soest

32161 m²1
Funda
3-Bedroom Apartment with Balcony in Soest
535 000 €

3-Bedroom Apartment with Balcony in Soest

321105 m²1
Funda
House with Water View in Soest
519 000 €

House with Water View in Soest

541117 m²89 m²36 m²
Funda
Charming House with Garden in Soestduinen
425 000 €

Charming House with Garden in Soestduinen

41194 m²124/7
Funda
House with Multifunctional Annex in Soest
1 250 000 €

House with Multifunctional Annex in Soest

1062230 m²780 m²24/7
Funda
House with Solar Panels and Garden in Soest
500 000 €

House with Solar Panels and Garden in Soest

541112 m²144 m²1
HuislijnFunda
Characterful Bungalow with Pool and Sauna in Soest
1 150 000 €

Characterful Bungalow with Pool and Sauna in Soest

652179 m²765 m²2
HuislijnMakelaarsland
Apartment with Balcony in Soestdijk
450 000 €

Apartment with Balcony in Soestdijk

32172 m²1
Funda
House with Ground Floor Ensuite in Overhees
485 000 €

House with Ground Floor Ensuite in Overhees

43190 m²123 m²13 m²
Funda
Semi-Detached Villa with Garden in Soest
1 125 000 €

Semi-Detached Villa with Garden in Soest

862222 m²459 m²2
Aanbod VastgoednederlandHuislijnFunda
House with Garden in Soest
875 000 €

House with Garden in Soest

531343 m²343 m²1
Funda
Luxury House with Garden in Soest
1 045 000 €

Luxury House with Garden in Soest

653261 m²189 m²1
Funda
Modernised 4-Bedroom Apartment with Balcony in Soest
345 000 €

Modernised 4-Bedroom Apartment with Balcony in Soest

42182 m²
Funda
Renovated Apartment with Church View in Soest
359 000 €

Renovated Apartment with Church View in Soest

32157 m²
Funda
Penthouse with Rooftop Terrace in Soest
1 450 000 €

Penthouse with Rooftop Terrace in Soest

431200 m²224/7
Funda
Characterful Two-Storey House with Garden in Soest
825 000 €

Characterful Two-Storey House with Garden in Soest

541531 m²570 m²1
Funda
1932 House with Garden in Soest
800 000 €

1932 House with Garden in Soest

861177 m²365 m²143 m²
Funda
Light and Sustainable Apartment with Balcony in Soest
225 000 €

Light and Sustainable Apartment with Balcony in Soest

21135 m²15 m²
Funda
Apartment with South-Facing Balcony in Soest-Zuid
439 000 €

Apartment with South-Facing Balcony in Soest-Zuid

21167 m²1
Funda
Two-Under-One-Cap House with Garden in Soest
1 300 000 €

Two-Under-One-Cap House with Garden in Soest

851182 m²3 m²2
Funda
3-Bedroom Apartment with South-Facing Balcony in Klaarwater
369 000 €

3-Bedroom Apartment with South-Facing Balcony in Klaarwater

32184 m²
Funda
Apartment with Garden in Soest
439 000 €

Apartment with Garden in Soest

211257 m²1
Funda
Modernised Apartment with Balcony in Soest
375 000 €

Modernised Apartment with Balcony in Soest

43190 m²19 m²
HuislijnAanbod Vastgoednederland
Maisonnette with Balcony in Soest Centre
399 000 €

Maisonnette with Balcony in Soest Centre

43281 m²1
Funda
1936 Villa with Garden in Soestdijk
1 585 000 €

1936 Villa with Garden in Soestdijk

641183 m²890 m²24/7
Funda
Charming 1930s House with Garden in Soest
950 000 €

Charming 1930s House with Garden in Soest

751178 m²434 m²209 m²
Funda
3-Bedroom Corner Apartment with Garden View in Soest
395 000 €

3-Bedroom Corner Apartment with Garden View in Soest

32199 m²1
Funda

Teised piirkonnad

Amsterdam6823
Rotterdam4374
Haag3359
Utrecht1638
Eindhoven1474
Almere1145
Tilburg865
Haarlem859
Groningen777
Maastricht753
Leiden693
Breda658
Amstelveen610
Arnhem593
Dordrecht575
Enschede544
Delft505
Nijmegen502
Schiedam443
Apeldoorn414
Zoetermeer412
Zaandam402
Terneuzen387
Zwolle373
Ede359
Alkmaar358
Amersfoort358
Venlo351
Leeuwarden349
Purmerend349