One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaSchoondijke

Kinnisvara müügis Schoondijkes

Objekte kokku

10

Müügis

10

Mediaanhind

279 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Schoondijkes

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden View in Schoondijke
359 000 €

House with Garden View in Schoondijke

431103 m²798 m²
Huislijn
Tudor-Style House with Deep Garden in Schoondijke
199 500 €

Tudor-Style House with Deep Garden in Schoondijke

43189 m²213 m²127 m²
Huislijn
Detached House with Garden in Schoondijke
299 000 €

Detached House with Garden in Schoondijke

431100 m²387 m²3
Aanbod Vastgoednederland
Semi-Detached House with Garden in Schoondijke
319 000 €

Semi-Detached House with Garden in Schoondijke

321256 m²359 m²2
FundaHuislijn
Semi-Detached House with Garden in Schoondijke
229 000 €

Semi-Detached House with Garden in Schoondijke

531125 m²192 m²105 m²
Funda
Semi-Detached House with Garden in Schoondijke
169 000 €

Semi-Detached House with Garden in Schoondijke

321100 m²214 m²147 m²
Huislijn
Semi-Detached House with Garden in Schoondijke
225 000 €

Semi-Detached House with Garden in Schoondijke

43181 m²259 m²5 m²
Huislijn
Renovated Semi-Detached House with Garden in Schoondijke
349 000 €

Renovated Semi-Detached House with Garden in Schoondijke

331164 m²332 m²140 m²
Aanbod Vastgoednederland
Semi-Detached House with Garden in Schoondijke
315 000 €

Semi-Detached House with Garden in Schoondijke

531140 m²423 m²1
HuislijnFunda
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Amsterdam6823
Rotterdam4374
Haag3359
Utrecht1638
Eindhoven1474
Almere1145
Tilburg865
Haarlem859
Groningen777
Maastricht753
Leiden693
Breda658
Amstelveen610
Arnhem593
Dordrecht575
Enschede544
Delft505
Nijmegen502
Schiedam443
Apeldoorn414
Zoetermeer412
Zaandam402
Terneuzen387
Zwolle373
Ede359
Alkmaar358
Amersfoort358
Venlo351
Leeuwarden349
Purmerend349