One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaRudno

Kinnisvara müügis Rudnos

Objekte kokku

13

Müügis

13

Mediaanhind

770 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Rudnos

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Ready-to-Move-In House with Solar Panels in Rudno
970 000 PLN ≈ 225 290 €

Ready-to-Move-In House with Solar Panels in Rudno

43188 m²600 m²1
Morizon PlGratka Pl
House with Adaptive Potential in Tenczyński Park
551 000 PLN ≈ 127 849 €

House with Adaptive Potential in Tenczyński Park

5198 m²550 m²
Adresowo Pl
Modern Ground Floor House with Solar Panels in Rudno
970 000 PLN ≈ 225 071 €

Modern Ground Floor House with Solar Panels in Rudno

487,9 m²600 m²24/745 m²
Adresowo Pl
Detached Developer-Ready House near Kraków
798 000 PLN ≈ 185 041 €

Detached Developer-Ready House near Kraków

92293 m²350 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Detached House with Terrace in Rudno
898 000 PLN ≈ 208 230 €

Detached House with Terrace in Rudno

102293 m²380 m²1
Morizon PlGratka Pl
Detached House with Garden in Rudno/Grojec
750 000 PLN ≈ 174 101 €

Detached House with Garden in Rudno/Grojec

641109 m²500 m²500 m²
Gratka PlDomiporta Pl
House with Garden View in Grojec
770 000 PLN ≈ 178 365 €

House with Garden View in Grojec

6109 m²500 m²224/7500 m²
Otodom Pl
Rohkem tulemusi pole