One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaRadymno

Kinnisvara müügis Radymnos

Objekte kokku

15

Müügis

15

Mediaanhind

322,5 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Radymnos

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Semi-Detached House with Garden View in Countryside
339 000 PLN ≈ 78 527 €

Semi-Detached House with Garden View in Countryside

532140 m²515 m²
Otodom Pl
Apartment with Balcony in Radymno
429 000 PLN ≈ 99 480 €

Apartment with Balcony in Radymno

4172 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Radymno
299 000 PLN ≈ 69 408 €

Apartment with Balcony in Radymno

32160 m²
Adresowo Pl
Traditional Wooden House with Large Plot in Grabowiec
279 000 PLN ≈ 64 697 €

Traditional Wooden House with Large Plot in Grabowiec

380 m²7038 m²
Domiporta Pl
Spacious House with Terrace in Radymno
600 000 PLN ≈ 139 219 €

Spacious House with Terrace in Radymno

82171 m²736 m²1
Adresowo Pl
Apartment in Historic Building, Radymna Centre
279 000 PLN ≈ 64 628 €

Apartment in Historic Building, Radymna Centre

32162,3 m²1
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Balcony in Radymno
380 000 PLN ≈ 88 117 €

Apartment with Balcony in Radymno

360 m²
Adresowo Pl
House with Photovoltaic Installation in Radymno
999 000 PLN ≈ 231 800 €

House with Photovoltaic Installation in Radymno

160 m²850 m²1
Adresowo Pl
House for Renovation with Balcony in Radymno
349 000 PLN ≈ 80 979 €

House for Renovation with Balcony in Radymno

4140 m²500 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Radymno
400 000 PLN ≈ 92 755 €

Apartment with Balcony in Radymno

372 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Radymno
260 000 PLN ≈ 60 361 €

Apartment with Balcony in Radymno

22148 m²
Adresowo Pl
Apartment with Basement in Radymno Centre
235 000 PLN ≈ 54 552 €

Apartment with Basement in Radymno Centre

10024 m²1
Morizon Pl
Apartment with Garden in Radymno Centre
235 000 PLN ≈ 54 552 €

Apartment with Garden in Radymno Centre

1124 m²
Gratka Pl
House with Garden in Radymno, 3 Maja
390 000 PLN ≈ 90 581 €

House with Garden in Radymno, 3 Maja

5150 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Władysława Jagiełły, Radymno
315 000 PLN ≈ 73 062 €

Apartment with Balcony in Władysława Jagiełły, Radymno

2147,7 m²24/75,2 m²
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole