One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastapowiat legnicki

Kinnisvara müügis powiat legnickis

Objekte kokku

886

Müügis

782

Üürile

104

Mediaanhind

310 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu powiat legnickis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Apartment with Terrace in Legnica Piekary
430 000 PLN ≈ 99 796 €

Apartment with Terrace in Legnica Piekary

43184,8 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Apartment with City View in Młynarska Street
310 000 PLN ≈ 71 946 €

Apartment with City View in Młynarska Street

22142,5 m²
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
Apartment with Terrace in Legnica Centre
360 000 PLN ≈ 83 550 €

Apartment with Terrace in Legnica Centre

32175 m²124/7
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
Apartment with Terrace in Tarninów, Legnica
390 000 PLN ≈ 90 513 €

Apartment with Terrace in Tarninów, Legnica

33156 m²24/7
Domiporta PlGratka PlMorizon Pl
5-Room Apartment with Terrace in Legnica
555 000 PLN ≈ 128 807 €

5-Room Apartment with Terrace in Legnica

5142 m²24/7
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Apartment with Terrace in Legnica
410 000 PLN ≈ 95 155 €

Apartment with Terrace in Legnica

360,3 m²
Domiporta PlMorizon Pl
Apartment with Garden View in Tarninów, Legnica
550 000 PLN ≈ 127 646 €

Apartment with Garden View in Tarninów, Legnica

355 m²
Domiporta PlMorizon Pl
Apartment with Terrace in Legnica Centre
205 000 PLN ≈ 47 577 €

Apartment with Terrace in Legnica Centre

22154,6 m²
Domiporta PlMorizon Pl
Ground Floor Apartment with Terrace in Piekary
330 000 PLN ≈ 76 679 €

Ground Floor Apartment with Terrace in Piekary

22052 m²
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
2-Bedroom Apartment with Terrace in Legnica
278 000 PLN ≈ 64 519 €

2-Bedroom Apartment with Terrace in Legnica

21147 m²
Domiporta PlMorizon PlGratka Pl
Furnished Apartment with Terrace in Legnica
1400 PLN/ kuus ≈ 325 €

Furnished Apartment with Terrace in Legnica

10131,8 m²
Gratka PlMorizon Pl
Sunny 2-Bedroom Apartment in Legnica with Terrace
2000 PLN/ kuus ≈ 465 €

Sunny 2-Bedroom Apartment in Legnica with Terrace

22150 m²
Morizon PlAdresowo Pl
2-Bedroom Apartment with Terrace in Bielany, Legnica
2300 PLN/ kuus ≈ 534 €

2-Bedroom Apartment with Terrace in Bielany, Legnica

244,7 m²24/7
Otodom Pl
Furnished 2-Bedroom Apartment with Terrace in Legnica
3200 PLN/ kuus ≈ 744 €

Furnished 2-Bedroom Apartment with Terrace in Legnica

21139 m²24/73,3 m²
Otodom Pl
Penthouse Apartment with City View in City Centre
643 872 PLN ≈ 149 610 €

Penthouse Apartment with City View in City Centre

367 m²2 m²
Otodom Pl
Apartment with Terrace in Legnica
349 000 PLN ≈ 81 093 €

Apartment with Terrace in Legnica

3155,2 m²
Adresowo PlOtodom Pl
Detached House with Sauna in Prochowice
1 490 000 PLN ≈ 346 215 €

Detached House with Sauna in Prochowice

44149 m²27 000 m²224/7
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Semi-Detached House with Garden View in Bielany, Legnica
1 450 000 PLN ≈ 336 921 €

Semi-Detached House with Garden View in Bielany, Legnica

84270 m²707 m²
Gratka PlMorizon Pl
House with Garden and Forest View in Rokitki
400 000 PLN ≈ 92 854 €

House with Garden and Forest View in Rokitki

371 m²312 m²24/7
Adresowo Pl
Apartment with Terrace in Legnica
2300 PLN/ kuus ≈ 534 €

Apartment with Terrace in Legnica

22153,3 m²
Gratka PlDomiporta Pl
Furnished Apartment with City View in Legnica
775 000 PLN ≈ 179 904 €

Furnished Apartment with City View in Legnica

356,6 m²124/730 m²
Adresowo Pl
Six-Room Country House with Garden near Legnica
799 000 PLN ≈ 184 342 €

Six-Room Country House with Garden near Legnica

61200 m²1919 m²119 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
House with Garden View in Prochowice
930 000 PLN ≈ 215 885 €

House with Garden View in Prochowice

42280 m²955 m²4
Adresowo Pl
House with Lake View and Private Waterfront in Forested Area
1 099 000 PLN ≈ 254 844 €

House with Lake View and Private Waterfront in Forested Area

43170 m²400 m²24/7
Domiporta Pl
Furnished Apartment with Terrace in Legnica
3000 PLN/ kuus ≈ 696 €

Furnished Apartment with Terrace in Legnica

32173,3 m²
Gratka PlMorizon Pl
Furnished Apartment with Terrace in Legnica
1500 PLN/ kuus ≈ 348 €

Furnished Apartment with Terrace in Legnica

21132 m²
Otodom Pl
Furnished 3-Bedroom Apartment in Legnica
2300 PLN/ kuus ≈ 534 €

Furnished 3-Bedroom Apartment in Legnica

32170 m²24/7
Otodom Pl
Apartment with Garden View in Legnica
479 000 PLN ≈ 111 143 €

Apartment with Garden View in Legnica

33181,3 m²
Otodom Pl
Detached House with Garden View in Legnica
1 700 000 PLN ≈ 394 454 €

Detached House with Garden View in Legnica

641224 m²1147 m²2
Otodom Pl
Apartment with Terrace in Centrum Park, Legnica
529 000 PLN ≈ 122 539 €

Apartment with Terrace in Centrum Park, Legnica

21154,8 m²124/7
Morizon Pl
Furnished House with Garden View in Legnica
6200 PLN/ kuus ≈ 1436 €

Furnished House with Garden View in Legnica

542168 m²500 m²1
Otodom Pl
House with Sea View in Spalona
1 099 000 PLN ≈ 253 557 €

House with Sea View in Spalona

43170 m²500 m²
Morizon PlGratka PlAdresowo Pl
Detached House with Garden View in Legnica
1 190 000 PLN ≈ 275 655 €

Detached House with Garden View in Legnica

972340 m²614 m²
Otodom Pl
House with Garden View in Piekary, Legnica
1 149 000 PLN ≈ 266 157 €

House with Garden View in Piekary, Legnica

541220 m²308 m²1
Otodom Pl
3-Room Apartment with Basement in Legnica
215 000 PLN ≈ 49 817 €

3-Room Apartment with Basement in Legnica

3158 m²24/7
Gratka PlMorizon Pl

Teised piirkonnad

Varssavi30 107
powiat krakowski24 365
Kraków21 424
Wrocław13 563
powiat poznański9510
Gdańsk8759
Łódź8324
Poznań7258
powiat rzeszowski5594
Katowice5131
Rzeszów4553
Bydgoszcz4538
Gdynia3853
Szczecin3291
Lublin3085
powiat białostocki3021
powiat kielecki2948
powiat piaseczyński2372
Kielce2268
Białystok2258
powiat wrocławski2195
Częstochowa1948
powiat olsztyński1929
powiat pruszkowski1882
powiat wejherowski1871
powiat będziński1849
powiat kołobrzeski1762
powiat toruński1730
powiat wołomiński1702
Bielsko-Biała1508