One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Avastapowiat augustowski

Kinnisvara müügis powiat augustowskis

Objekte kokku

220

Müügis

209

Üürile

11

Mediaanhind

358,3 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu powiat augustowskis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Pilt puudub
850 000 PLN ≈ 197 505 €

House with Garden and Terrace in Kamień

542140 m²3069 m²3
Otodom PlAdresowo Pl
Apartment with Terrace in Augustów
570 000 PLN ≈ 132 176 €

Apartment with Terrace in Augustów

22163 m²124/7
Adresowo Pl
Furnished Apartment with Terrace in Leipzig
260 000 PLN ≈ 60 413 €

Furnished Apartment with Terrace in Leipzig

4171,4 m²
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
Modern House with Garden View in Macharce
1 420 000 PLN ≈ 329 485 €

Modern House with Garden View in Macharce

5124 m²2090 m²24/7
Otodom Pl
House with Garden and Terrace in Augustów
1 290 000 PLN ≈ 298 819 €

House with Garden and Terrace in Augustów

530160 m²1705 m²2
Otodom Pl
Recreational Wooden Cottage with Garden View in Augustów
130 000 PLN ≈ 30 114 €

Recreational Wooden Cottage with Garden View in Augustów

42152 m²3453 m²
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Apartment in Augustów, I Pułku Ułanów Krechowieckich
349 000 PLN ≈ 80 929 €

Apartment in Augustów, I Pułku Ułanów Krechowieckich

2145 m²
Morizon PlGratka PlAdresowo Pl
House with Garden and Terrace in Rzepiski
590 000 PLN ≈ 136 669 €

House with Garden and Terrace in Rzepiski

4157 m²3000 m²
Domiporta Pl
House with Garden View and Hot Tub in Serw
630 000 PLN ≈ 145 975 €

House with Garden View and Hot Tub in Serw

5200 m²787 m²24/7
Otodom Pl
Detached House with Forest View in Muły, Gmina Płaska
1 350 000 PLN ≈ 312 803 €

Detached House with Forest View in Muły, Gmina Płaska

431197 m²3400 m²4
Otodom Pl
House with Garden View in Borki
990 000 PLN ≈ 229 389 €

House with Garden View in Borki

431136 m²379 m²1
Otodom Pl
Tourist Complex with Lake View in Augustów
2 750 000 PLN ≈ 637 191 €

Tourist Complex with Lake View in Augustów

102326 m²1688 m²24/7
Otodom Pl
House with Garden View in Skieblewo
580 000 PLN ≈ 134 353 €

House with Garden View in Skieblewo

73160 m²3000 m²3000 m²
Domiporta PlOtodom Pl
House with Garden View in Lipsk Rygałówka
165 000 PLN ≈ 38 231 €

House with Garden View in Lipsk Rygałówka

380 m²3000 m²3000 m²
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
Detached House with Lake View in Bryzgiel
1 350 000 PLN ≈ 313 048 €

Detached House with Lake View in Bryzgiel

631175 m²200 m²1
Gratka PlMorizon PlAdresowo PlOtodom Pl
Eco-Friendly House with Forest View in Puszcza Augustowska
1 150 000 PLN ≈ 266 462 €

Eco-Friendly House with Forest View in Puszcza Augustowska

541214 m²1169 m²24/7
Otodom PlMorizon Pl
Apartment with Garden and Countryside Views in Villa Park
492 688 PLN ≈ 113 971 €

Apartment with Garden and Countryside Views in Villa Park

359,3 m²
Domiporta Pl
House with Garden and Forest View in Płaska
780 000 PLN ≈ 180 434 €

House with Garden and Forest View in Płaska

431104 m²789 m²2
Adresowo Pl
Spacious Apartment with Balcony in Augustów
650 000 PLN ≈ 150 888 €

Spacious Apartment with Balcony in Augustów

32170,1 m²124/7
Gratka PlMorizon Pl
Serviced Apartment with Balcony in Augustów
880 000 PLN ≈ 204 279 €

Serviced Apartment with Balcony in Augustów

21143,5 m²24/711,5 m²
Adresowo Pl
Apartment with Balcony in Augustów, Śródmieście
320 000 PLN ≈ 74 222 €

Apartment with Balcony in Augustów, Śródmieście

31145,4 m²
Adresowo Pl
Contemporary House with Sauna in Mołowiste
2 590 000 PLN ≈ 601 099 €

Contemporary House with Sauna in Mołowiste

332180 m²500 m²2
Adresowo Pl
Furnished Apartment with Balcony in Urban Area
2200 PLN/ kuus ≈ 510 €

Furnished Apartment with Balcony in Urban Area

31133 m²124/7
Otodom Pl
Apartment with Sauna and Balcony near Augustów Lake
1 090 000 PLN ≈ 253 053 €

Apartment with Sauna and Balcony near Augustów Lake

5136 m²24/7
Otodom Pl
Apartment with Parking in Augustów
495 000 PLN ≈ 114 784 €

Apartment with Parking in Augustów

3167,7 m²
Domiporta PlGethome Pl
Unfinished House with Large Plot near Augustów
420 000 PLN ≈ 97 453 €

Unfinished House with Large Plot near Augustów

163 m²6229 m²
Otodom Pl
Detached House with Lake View in Danowskie
679 000 PLN ≈ 157 550 €

Detached House with Lake View in Danowskie

43180,6 m²1000 m²1000 m²
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
House for Renovation in Lipska Colonies
245 000 PLN ≈ 56 752 €

House for Renovation in Lipska Colonies

126 m²48 400 m²
Domiporta Pl
Detached House with Private Pier in Augustów
2 880 000 PLN ≈ 667 130 €

Detached House with Private Pier in Augustów

62160 m²606 m²606 m²
Gratka PlDomiporta PlMorizon Pl
Apartment with Spacious Layout in Augustów Centre
469 000 PLN ≈ 108 823 €

Apartment with Spacious Layout in Augustów Centre

32160 m²
Gratka PlMorizon PlSzybko PlOtodom Pl
Detached House with Eco Sanitary in Augustów Forest
1 150 000 PLN ≈ 266 956 €

Detached House with Eco Sanitary in Augustów Forest

214 m²1169 m²24/7
Gratka Pl
House Near Lake Macharce in Macharce
520 000 PLN ≈ 120 578 €

House Near Lake Macharce in Macharce

52179 m²1323 m²
Gratka PlMorizon Pl
House with Spa and River in Szczebra
2 140 000 PLN ≈ 495 715 €

House with Spa and River in Szczebra

741210 m²4000 m²24/7
Gratka PlOtodom PlMorizon Pl
Detached House with Potential in Augustów
699 000 PLN ≈ 162 190 €

Detached House with Potential in Augustów

5136 m²784 m²
Gratka PlFreedom PlMorizon Pl
Apartment with Balcony in Augustów Centre
269 000 PLN ≈ 62 451 €

Apartment with Balcony in Augustów Centre

2139 m²
Gratka PlMorizon Pl
Apartment with Loft in Augustów Centre
570 000 PLN ≈ 132 208 €

Apartment with Loft in Augustów Centre

32188 m²
Adresowo Pl