One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaKuhu investeeridaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaPiemonteCuneoMonforte d'Alba

Kinnisvara müügis Monforte d'Albas

Cuneo

Objekte kokku

41

Müügis

37

Üürile

4

Mediaanhind

390 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Monforte d'Albas

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Historic House with Pool in Monforte d'Alba
370 000 €
Historic House with Pool in Monforte d'Alba
641375 m²
Trovacasa
Central Apartment with Balcony in Monforte d'Alba
600 €/ kuus
Central Apartment with Balcony in Monforte d'Alba
321100 m²24/7
CasaBilocale
Apartment with Balcony in City Centre
550 €/ kuus
Apartment with Balcony in City Centre
21156 m²24/7
MioaffittoCasa
House with Pool in Monforte d'Alba, Langhe
1 290 000 €
House with Pool in Monforte d'Alba, Langhe
551300 m²24/7
Wikicasa
Apartment with Balconies in Monforte d'Alba
239 000 €
Apartment with Balconies in Monforte d'Alba
3168 m²
GruppovendocasaWikicasa
Terraced Villa with Terrace in Monforte D'Alba
539 000 €
Terraced Villa with Terrace in Monforte D'Alba
632185 m²124/7
Wikicasa
Apartment with Balcony View in Monforte d'Alba
169 000 €
Apartment with Balcony View in Monforte d'Alba
322124 m²1
WikicasaTrovacasa
Cascina with Fienile in Monforte d'Alba
109 000 €
Cascina with Fienile in Monforte d'Alba
6255 m²
Wikicasa
Rustic House with Panoramic View in Monforte d'Alba
499 000 €
Rustic House with Panoramic View in Monforte d'Alba
542150 m²224/7
Gruppovendocasa
Rented Apartment with Balcony in Monforte D'Alba
550 €/ kuus
Rented Apartment with Balcony in Monforte D'Alba
21156 m²
Wikicasa
Farmhouse with Vineyards in Monforte d'Alba
890 000 €
Farmhouse with Vineyards in Monforte d'Alba
82590 m²1
TrovacasaWikicasa
Rustic House with Pool in Somano, Italy
560 000 €
Rustic House with Pool in Somano, Italy
433180 m²500 m²2
LuxuryEstate
Restored House with Panoramic Terrace in Monforte d'Alba
395 000 €
Restored House with Panoramic Terrace in Monforte d'Alba
51138 m²36 m²
Trovacasa
Historic House with Terraces in Monforte d'Alba
715 000 €
Historic House with Terraces in Monforte d'Alba
322294 m²
TrovacasaLuxuryEstate
Commercial Apartment with Terraces in Monforte d'Alba
390 000 €
Commercial Apartment with Terraces in Monforte d'Alba
9321 m²
Trovacasa
Rustic House with Garden in Monforte d'Alba
69 000 €
Rustic House with Garden in Monforte d'Alba
861208 m²
WikicasaTrovacasa
Villa with Garden in Monforte d'Alba
385 000 €
Villa with Garden in Monforte d'Alba
62247 m²
Trovacasa
Apartment with Panoramic Balcony in Monforte d'Alba
145 000 €
Apartment with Panoramic Balcony in Monforte d'Alba
42110 m²
Wikicasa
Historic Farmhouse with 360° View in Monforte d'Alba
1 600 000 €
Historic Farmhouse with 360° View in Monforte d'Alba
6550 m²1300 m²1850 m²
LuxuryEstate
Contemporary Villa with Pool in Monforte d'Alba
400 000 €
Contemporary Villa with Pool in Monforte d'Alba
1070 m²1070 m²
LuxuryEstate
Rearranged Apartment with Panoramic View in Monforte d'Alba
229 000 €
Rearranged Apartment with Panoramic View in Monforte d'Alba
32189 m²124/7
Trovacasa
Historic House with Panoramic Terrace in Monforte d'Alba
Hind päringul
Historic House with Panoramic Terrace in Monforte d'Alba
422120 m²24/7
Trovacasa
Amenity-Filled Attic Apartment in Monforte d'Alba
160 000 €
Amenity-Filled Attic Apartment in Monforte d'Alba
21169 m²
Trovacasa
Rustic Farmhouse with Historic Features in Monforte d'Alba
1 700 000 €
Rustic Farmhouse with Historic Features in Monforte d'Alba
105000 m²25 000 m²
Wikicasa
Luxury Villa with Pool in Monforte d'Alba
400 000 €
Luxury Villa with Pool in Monforte d'Alba
743340 m²1070 m²24/7
LuxuryEstate
Commercial Space with Terraces in Monforte d'Alba
390 000 €
Commercial Space with Terraces in Monforte d'Alba
6321 m²24/7
Wikicasa
Terraced House with Garden in Monforte d'Alba
170 000 €
Terraced House with Garden in Monforte d'Alba
6540 m²
WikicasaTrovacasa
Detached House with Olive Grove in Monforte d'Alba
500 000 €
Detached House with Olive Grove in Monforte d'Alba
6600 m²3700 m²24/7
WikicasaTrovacasa
Semi-Detached House with Garden in Monforte d'Alba
280 000 €
Semi-Detached House with Garden in Monforte d'Alba
852380 m²600 m²3
WikicasaTrovacasa
Apartment with Balcony in Monforte d'Alba
230 000 €
Apartment with Balcony in Monforte d'Alba
741170 m²2
WikicasaTrovacasa
Rearfitted Apartment with Panoramic View in Monforte d'Alba
229 000 €
Rearfitted Apartment with Panoramic View in Monforte d'Alba
32189 m²124/7
Wikicasa
Mixed-Use House with Terraces in Monforte d'Alba
350 000 €
Mixed-Use House with Terraces in Monforte d'Alba
622428 m²
Wikicasa
Historic House with Terrace in Monforte d'Alba
6 000 000 €
Historic House with Terrace in Monforte d'Alba
202052000 m²1200 m²24/7
LuxuryEstate
Residential Complex with Pool in Monforte d'Alba
Hind päringul
Residential Complex with Pool in Monforte d'Alba
1051300 m²500 m²
Pcase
Central Trilocale Apartment with Balcony in Monforte d'Alba
450 €/ kuus
Central Trilocale Apartment with Balcony in Monforte d'Alba
31190 m²
Tecnoaffari Biz
Vitivinicola House with Winery in Monforte d'Alba
Hind päringul
Vitivinicola House with Winery in Monforte d'Alba
8
Trovacasa