One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaOpmeer

Kinnisvara müügis Opmeeris

Objekte kokku

10

Müügis

10

Mediaanhind

295 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Opmeeris

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Apartment with Balcony in Opmeer Museum Quarter
519 000 €

Apartment with Balcony in Opmeer Museum Quarter

321136 m²9 m²
Funda
Apartment with Terrace in Opmeer
320 000 €

Apartment with Terrace in Opmeer

21166 m²16 m²16 m²
Funda
Apartment with Terrace in Museum Quarter, Opmeer
495 000 €

Apartment with Terrace in Museum Quarter, Opmeer

321134 m²32 m²
Funda
Gas-Free Bungalow with Solar Panels in Opmeer
295 000 €

Gas-Free Bungalow with Solar Panels in Opmeer

321265 m²385 m²24/7
Aanbod VastgoednederlandHuislijn
Furnished Bungalow with Garden View in Opmeer
235 000 €

Furnished Bungalow with Garden View in Opmeer

32171 m²345 m²350 m²
Huislijn
Semi-Detached House with Ground Floor Bedroom in Opmeer
550 000 €

Semi-Detached House with Ground Floor Bedroom in Opmeer

541128 m²230 m²1
FundaAanbod Vastgoednederland
Renovated Bungalow with Water View in Opmeer
275 000 €

Renovated Bungalow with Water View in Opmeer

311108 m²472 m²
Huislijn
Chalet with Garden in Opmeer
139 000 €

Chalet with Garden in Opmeer

4380 m²418 m²112 m²
Huislijn
2-Bedroom Apartment in Opmeer
760 €/ kuus

2-Bedroom Apartment in Opmeer

249 m²
Huislijn
House with Garden in Opmeer
Hind päringul

House with Garden in Opmeer

541115 m²391 m²1
Era
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Amsterdam6823
Rotterdam4374
Haag3359
Utrecht1638
Eindhoven1474
Almere1145
Tilburg865
Haarlem859
Groningen777
Maastricht753
Leiden693
Breda658
Amstelveen610
Arnhem593
Dordrecht575
Enschede544
Delft505
Nijmegen502
Schiedam443
Apeldoorn414
Zoetermeer412
Zaandam402
Terneuzen387
Zwolle373
Ede359
Alkmaar358
Amersfoort358
Venlo351
Leeuwarden349
Purmerend349