One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaNowa Kopernia

Kinnisvara müügis Nowa Kopernias

Objekte kokku

3

Müügis

3

Mediaanhind

105 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Nowa Kopernias

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Detached House with Garden in Szprotawa
639 000 PLN ≈ 148 212 €

Detached House with Garden in Szprotawa

51110 m²681 m²1
Sprzedaz Dom Szprotawa Wgn Pl
Detached House with Two Apartments in Szprotawa
990 000 PLN ≈ 229 711 €

Detached House with Two Apartments in Szprotawa

772294 m²1652 m²2
Morizon PlGratka Pl
House with Garden View in Małomice
399 000 PLN ≈ 92 581 €

House with Garden View in Małomice

5168 m²1000 m²2
Sprzedaz Dom Malomice Wgn PlDomiporta Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi37 280
Kraków23 684
Wrocław14 200
Gdańsk9537
Łódź8879
Poznań7770
Katowice5606
Rzeszów5402
Bydgoszcz5184
Gdynia4417
Szczecin3899
Lublin3794
Kielce2817
Białystok2688
Częstochowa2455
Bielsko-Biała1800
Toruń1641
Gliwice1462
Radom1462
Opole1450
Olsztyn1427
Zielona Góra1382
Kołobrzeg1351
Bytom1284
Sosnowiec1195
Zabrze1077
Gorzów Wielkopolski987
Legnica908
R
Rumia892
Tarnów854