One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaNoerdange

Kinnisvara müügis Noerdanges

Objekte kokku

8

Müügis

6

Üürile

2

Mediaanhind

690 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Noerdanges

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

Spacious Apartment with Private Cellar in Noerdange
1800 €/ kuus

Spacious Apartment with Private Cellar in Noerdange

22163 m²24/7
AthomeWortimmo
House with Garden in Noerdange
3250 €/ kuus

House with Garden in Noerdange

332152 m²324/7
AthomeWortimmo
Historic House with Garden in Noerdange
1 100 000 €

Historic House with Garden in Noerdange

1542220 m²259 m²1
Athome
Terraced House with Pool in Noerdange
1 150 000 €

Terraced House with Pool in Noerdange

1651225 m²1044 m²1
Athome
Garden Apartment with South-Facing Terrace in Noerdange
690 000 €

Garden Apartment with South-Facing Terrace in Noerdange

431102 m²3247 m²2
AthomeNextimmo
Duplex Apartment with Parking in Noerdange
650 000 €

Duplex Apartment with Parking in Noerdange

42099,1 m²224/7
Athome
Detached House with South-Facing Terrace in Noerdange
780 000 €

Detached House with South-Facing Terrace in Noerdange

332220 m²716 m²4
Athome
Terraced House with Electric Heating in Noerdange
520 000 €

Terraced House with Electric Heating in Noerdange

5145 m²
Athome
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

V
Ville-Haute2211
Gare1386
N
Neudorf-Weimershof1359
H
Hollerich1231
Kirchberg1061
G
Gasperich1036
B
Bonnevoie970
L
Limpertsberg653
Belair567
Bascharage560
M
Merl452
Bertrange430
Differdange426
C
Cessange289
Junglinster289
B
Belvaux283
Mamer271
R
Rodange235
B
Bereldange227
B
Beggen225
D
Dommeldange205
Bruch195
Muhlenbach177
Pétange174
Eich173
C
Cents164
N
Niederkorn149
D
Dellhéicht139
Steinsel139
Steinfort135