One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaKsiąż Wielki

Kinnisvara müügis Książ Wielkis

Objekte kokku

7

Müügis

7

Mediaanhind

540 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Książ Wielkis

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

3-Bedroom Apartment with Balcony in Książ Wielki
299 000 PLN ≈ 69 416 €

3-Bedroom Apartment with Balcony in Książ Wielki

3142,5 m²6 m²80 m²
Gratka Pl
House with Investment Potential in Książ Wielki
790 000 PLN ≈ 183 347 €

House with Investment Potential in Książ Wielki

3178 m²1359 m²
Gratka PlMorizon PlDomiporta Pl
Mixed-Use House in Książ Wielki Centre
499 900 PLN ≈ 115 335 €

Mixed-Use House in Książ Wielki Centre

2195 m²200 m²
Morizon Pl
House with Renklod Design in Książ Wielki
1 065 000 PLN ≈ 247 114 €

House with Renklod Design in Książ Wielki

140 m²500 m²
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole

Teised piirkonnad

Varssavi37 280
Kraków23 684
Wrocław14 200
Gdańsk9537
Łódź8879
Poznań7770
Katowice5606
Rzeszów5402
Bydgoszcz5184
Gdynia4417
Szczecin3899
Lublin3794
Kielce2817
Białystok2688
Częstochowa2455
Bielsko-Biała1800
Toruń1641
Gliwice1462
Radom1462
Opole1450
Olsztyn1427
Zielona Góra1382
Kołobrzeg1351
Bytom1284
Sosnowiec1195
Zabrze1077
Gorzów Wielkopolski987
Legnica908
R
Rumia892
Tarnów854