One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
OtsingVõimalusedHinnakiriUudisedKKK
One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot

One Place on kinnisvaraandmete platvorm, mis koondab Euroopa kinnisvarakuulutused ühte otsitavasse indeksisse, mis mõistab loomulikku keelt ja märkab detaile, mida teised portaalid ei näe.

Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleInvesteeriKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.
One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
AvastaKrzyżanowice

Kinnisvara müügis Krzyżanowices

Objekte kokku

4

Müügis

4

Mediaanhind

460 tuh €

Otsi sellest piirkonnast

Leia oma järgmine kodu Krzyżanowices

Kirjelda oma sõnadega, mida sa otsid. One Place otsib tähenduse, mitte ainult märksõnade järgi.

Proovi päris otsingut. Üks klõps täidab otsinguriba.

Objektid

House with Garden and Terrace in Krzyżanowice
459 000 PLN ≈ 106 503 €

House with Garden and Terrace in Krzyżanowice

145 m²500 m²
Adresowo Pl
House with Jacuzzi and Garden in Krzyżanowice
1 350 000 PLN ≈ 313 381 €

House with Jacuzzi and Garden in Krzyżanowice

432170 m²2434 m²1
Morizon PlGratka PlDomiporta Pl
House with Balcony in Krzyżanowice
490 000 PLN ≈ 113 625 €

House with Balcony in Krzyżanowice

962200 m²200 m²2
Adresowo Pl
House with Garden and Garage in Krzyżanowice
460 000 PLN ≈ 106 668 €

House with Garden and Garage in Krzyżanowice

42146 m²818 m²
Adresowo Pl
Rohkem tulemusi pole